Železniční doprava v Německu se podle Deutsche Bahn v úterý večer prakticky zastavila kvůli poruše digitálního rádiového spojení a vlaky s cestujícími zůstaly na nádražích. Obnovit provoz se podařilo až po několika hodinách.