Právě se nacházíte:

Prodej vlastních uzenin

Firma byla založena v dubnu roku 1991 s předmětem činnosti "Výroba a prodej masa a uzenin". Začátek podnikání směřoval do budování vlastní obchodní sítě. Byla otevřena prodejna ve Václavské ulici a zahájen prodej masa. V půli roku 1991 se začalo s rekonstrukcí přilehlých prostor pro výrobu uzenin a následoval nákup strojního vybavení.

V prosinci r. 1991 byl zahájen prodej vlastních uzenin a rozvoz masa a uzenářských výrobků. Začátkem roku 1992 byla hlavní pozornost věnována rozvoji výroby uzenin a rozšiřování sortimentu a kvality výrobků.

V roce 1997 se firma přestěhovala do nově rekonstruovaného objektu bývalého hotelu ARKO na zálabí. Provoz, který obsahoval prodejnu, výrobnu uzenin a bourání masa byl vybaven nejmodernějším strojním vybavením včetně litých podlah a pojezdové dráhy. Každý provoz měl vlastní chladírenské prostory.

V roce 1998 byla provedena specializace s důrazem na výrobu specialit tzn. šunek, rolád, specialit do formy, aspiků, uz. nadívaných selat, kuřat nadívaných šunkou. V témž roce byl vybudován provoz na vakuové a injerktní balení uzenin a uzených mas.

V r.1999 se z důvodu nedostatku technologického prostoru začala přístavba nové bourárny masa a expedice vedle stávajícího objektu. Stavba byla dokončena do konce roku 2000.

V současnosti můžete nakoupit v naší prodejně v ulici U Kostelíčka (Na Louži) kompletní sortiment masa a uzenářských výrobků z vlastní produkce. Dále nabízíme v omezeném množství drůbež, nápoje, pečivo, trvanlivé výrobky a mnoho dalšího. Také se zabýváme rozvozem masa a uzenin do restaurací, škol, jídelen a ostatních stravovacích zařízení. V neposlední řadě je možné si u nás objednat obložené mísy, selata plněná šunkou a uzené kýty na kosti. Obložené mísy vyrobené v naší firmě jsou nejen krásné na pohled, ale hlavně vynikající chuti. V současné době má firma 50 zaměstnanců a autopark o třech nákladních vozech značky IVECO.

http://www.uzeniny-kasarda.cz