Vyberte si svůj adventní zájezd

Stejně jako každý rok, tak i letos jsme pro Vás na předvánoční dobu připravili pestrou nabídku adventních zájezdů. Zastavte se v předvánočním kolotoči a udělejte si výlet do vánocemi vonících rakouských, německých a maďarských měst, kde můžete načerpat inspiraci a nápady pro letošní vánoční svátky. 

Těšít se můžete na oblíbené "adventní jednohubky" - do Vídně, Salcburku, Norimberku, Lince, Drážďan, Mnichova, Budapešti, Berlína a loňské novinky Innsbrucku. Nechybí ani předvánoční víkend "Vánoční romance - po stopách Tiché noci". Stačí si jen vybrat...

Cestovní kancelář Monatour zahájila svoji činnost již v roce 1992 a to s orientací převážně na frankofonní státy - (fyzická osoba Ing. Roman Škrabánek - MONATOUR), v roce 1993 pak bylo  založeno sdružení 2 fyzických osob Mgr. Simona Černušáková – Ing.Roman Škrabánek, kteří vystupuvali společně a jednotně, na společném bankovním účtu a vedli jedno společné účetnictví (cestovní kancelář Monatour – Mgr. Simona Černušáková - Ing. Roman Škrabánek). Po získáni koncese na provozování cestovní kanceláře dle nových podmínek (v souladu se zákonem č.159/99 Sb.) v roce 2001 vstoupila cestovní kancelář Monatour do jubilejní 10. sezony. V roce 2010 se přetransformovala na Monatour a. s. Rok 2011 bude již dvacátou sezónou pod hlavičkou Monatour.