V Kolíně skončila jedna restaurace

Restaurace v Kouřimské ulici 9b v Kolíně přestala fungovat. Město Kolín jako vlastník nebytových prostor vypovědělo jejímu provozovateli smlouvu. Podle 1. místostarosty Tomáše Růžičky nájemník, kterým je společnost Duel Media Production, nedodržel smluvní podmínky vyplývající z nájemní smlouvy. Neupřesnil ale, o jaké podmínky šlo. Nové výběrové řízení na pronájem nebytových prostor bude vypsáno po jejich převzetí městem...

Restaurace v Kouřimské ulici 9b v Kolíně přestala fungovat. Město Kolín jako vlastník nebytových prostor vypovědělo jejímu provozovateli smlouvu. Podle 1. místostarosty Tomáše Růžičky nájemník, kterým je společnost Duel Media Production, nedodržel smluvní podmínky vyplývající z nájemní smlouvy. Neupřesnil ale, o jaké podmínky šlo.

Nové výběrové řízení na pronájem nebytových prostor bude vypsáno po jejich převzetí městem. Nájemník musí odejít do konce září. Na stejné nebytové prostory byla vypsána soutěž již vloni, ale nájemce se nezměnil, jelikož současný provozovatel údajně navrhl nejvyšší sumu.  Albert Biblekaj, jediný jednatel ve firmě Duel Media Production, je zároveň jediným jednatelem společnosti Nono pizza, která má o kousek níže provozovat pizzerii La Piazza. Té však podle našich informací uzavření nehrozí.