Právě se nacházíte:

Surjaloka.

Dnes Vám představujeme zajímavou společnost "Surjaloka" s podtitulem ZDRAVÍ - UMĚNÍ - ALTERNATIVA. 

Ptali jsme se pí. Ely Gaurí, EnDt. a pana Ing. Libora Mošťka, co vlastně nezvyklý název znamená: 
 
"Surjaloka" je vlastně složení dvou sanskrtských slov. Surja - slunce a Loka - krajina, oblast, lokalita, louka. Chceme tím vyjádřit, že vše co děláme, děláme tak, jako by to bylo pro nás samotné. Slunce je totiž pro člověka zdroj energie, vitality, radosti i zdraví. A tak vše, co od nás přichází k zákazníkovi, by mělo přinášet totéž.
 
A co nabízíte?
 
V sekci zdraví u nás najdete spoustu zajímavých věcí. Od aromaterapie, přes bylinky, ovocné a zeleninové prášky až třeba po ionizátor. Sestavujeme nabídku tak, aby pokryla potřeby moderního člověka dnešní doby, ale tím způsobem, že nebude muset vybírat ze stovky produktů. To děláme za Vás. Už od roku 2005 spolupracujeme s odborníky v různých oblastech, konzultujeme, testujeme, zkoušíme. Prověřujeme novinky i staré recepty. Do eshopu umisťujeme vždy 1-2 produkty, které dobře reprezentují danou oblast působení. To v praxi znamená, že na játra u nás najdete Ostropestřec mariánský, na hmyzí bodnutí čistý levandulový olej, pro sportovce peruánskou Maku. Myslíme i na osoby absolvující chemoterapii atd. Víte, my nepodporujeme rychlospotřební politiku nekvalitního sortimentu a nejsme vůbec přátelé umělých aditiv...  Myslíme si, že pokud klient za něco platí, mělo by to mít dlouhodobý smysl.
 
Umění, to je Vaše další oblast aktivit?
 
Ano, kromě produkce a realizace koncertů, divadla a besed se známými a zajímavými umělci a osobnostmi také zastupujeme skupinu Shirah, to jsou hebrejské a sefardské písně ve velmi pěkném provedení ( www.shirah.estranky.cz ). Teď zrovna hledáme šikovného hráče ovládajícího klarinet a příčnou flétnu. Jestli někdo takový čte tyto řádky, budeme rádi, pokud se nám ozve. Další kvalitní kapelou v portfoliu je nově vzniklá skupina Tra-la. Ta hraje lidové písně staré Evropy a je to opravdu velká radost, říká pan Libor Moštěk, který je mimo jiné také muzikant.
 
Máme také velmi úspěšný projekt "Otevřený atelier Surjaloka" pod hlavičkou Surjaloka ART. To jsou tvořivé dílny pro děti i dospělé. Pro tvoření u nás platí stejná pravidla, jako pro vše ostatní. Každý si odnese pěkný a kvalitní výrobek a spoustu zážitků. Při kurzech se všem věnují 1-3 lektoři a pomáhají, je-li to třeba, i s dokončením díla. Dílny zatím realizujeme v Českém brodě, Praze-Kyjích i individuálně v Rostoklatech. Prostory postupně přibývají a máme z toho radost. Navíc v e-shopu také nabízíme výtvarné potřeby, se kterými se u nás máte možnost blíže seznámit právě na kurzech a dílnách.
 
Alternativa, tím se myslí co?
 
No tam najdete to, co nelze jednoduše zařadit :-) , směje se pí. Gaurí. Například projekty atypických nemovitostí - zdravých domů, dále léčivé unikátní obrazy z drahých kamenů, které nenajdete jinde na světě a mnohé další. Podívejte se na naše stránky, uvidíte.
 
Jako novinku teď otevíráte výtvarné kurzy techniky Powertex..
 
Ano, to je především doména Ely. Je certifikovanou lektorkou a díky této technice učí zájemce vytvářet pozoruhodné plastiky, 3D objekty, obrazy.. Pomocí ztužování přírodního materiálu lze vytvářet neuvěřitelné věci. Vzhledem k tomu, že Powertex je naprosto netoxický a práce s ním hravá, je vhodný pro začátečníky i pokročilé výtvarníky a dokonce i pro děti, což je něco fantastického. V dubnu 2014 by měl takový kurz proběhnout v Českém Brodě v klubu Piškotka II na Husově náměstí a pak také v Praze v prostorách "Pracoviště Pohled". I když tato dílna nepatří k těm úplně nízko-nákladovým, výsledek rozhodně předčí investici a to je naše krédo. Budete nadšeni z toho, co si odnesete domů. Naprosto profesionální plastiku, dovednosti, které využijete i později na milion způsobů a také, a v to doufáme, skvělý pocit z tvoření a seberealizace a možná najdete i nové přátele.
 
A kontakt na Vás?
 
V dnešní době rozhodně webové stránky www.surjaloka.com , tam je všechno pohromadě. Nebo nám napište na obchod@surjaloka.com.
 
Budeme se těšit. Vaše Surjaloka Ela Gaurí & Libor Moštěk