Právě se nacházíte:

Směr, cíl a odhodlání

Společnost ServisControl s.r.o. je česká společnost sídlící v Kolíně a působící na evropském trhu od roku 2007. Hlavním zaměřením firmy je kompletní obchodní, servisní a technická podpora v oblasti průmyslové automatizace. Technicky, servisně a obchodně podporuje ServisControl systémy Allen Bradley, Siemens, Pro-face, Mitsubishi, Omron, Delta a další

Oddělení služeb se zabývá servisní činností, školením údržby a programátorů instalované báze, retrofity zařízení i vývojem a konstrukcí specializovaných jednoúčelových strojů, dopravníků a manipulátorů. Dalším oddělením je oddělení oprav, které se zaměřuje na opravy náhradních dílů, včetně urgentních oprav v řádech hodin. Posledním oddělením je oddělení prodeje, které zákazníkům nabízí dodávku jakéhokoliv nového či repasovaného dílu, který je skladem.

Firma působí také na Slovensku a v Maďarsku, kde má také obchodní i servisní zastoupení. Nově se angažuje i v Polsku

Společnost ServisControl s.r.o. je systémovým integrátorem firmy Rockwell Automation a distribuční a servisní firmou firmy Pro-face, Opto22 a Delta. Po servisní i obchodní stránce zastupuje také firmu Osai.

Přehled a souhrn aktivit ServisControl s.r.o.:

Prodej nových, použitých a repasovaných dílů:

Dodávka většiny náhradních dílů z oblasti průmyslové automatizace- nových i výběhových. Na použité a repasované díly 12ti měsíční záruka. Stačí napsat katalogové číslo a obchod@serviscontrol.cz nabídne cenu a termín dodání. On- line sklad dostupných dílů na http://store.serviscontrol.cz/

Opravy dílů:

Oprava zařízení pro průmyslovou automatizaci, okrajově i robotizaci a CNC. K dispozici velké a moderně vybavené opravárenské centrum a zkušení technici. Možnost opravovat komponenty od renomovaných firem i neznámých společností.

Servisní činnost:

Technici ServisControlu jsou připraveni odstranit závadu na instalované bázi v reakční době 4- 48 hodin. Záleží na dohodě a dostupnosti.

Školení systémů:

Společnost ServisControl disponuje moderním školícím centrem pro praktická školení systémů instalované báze pro údržbu a programátory. Školení jsou koncipována na klíč dle potřeby zákazníka.

Výroba „smart simple strojů“:

Dle zadání od zákazníka konstruktéři navrhnou a vyrobí specializované jednoúčelové stroje, dopravníky a manipulátory s dodávkou na klíč a dvouletou zárukou. Firma nabízí inovativní řešení a nízké režijní náklady, což se pozitivně promítá do funkce a ceny zařízení.

Nabídka monitorování nebo zasíťování výroby- zákazník získá přehled o provozu, prostojích, produktivitě i poruchách. Možnost mobilní vizualizace i vzdáleného přístupu.

Retrofity strojů i linek:

Modernizace starších systémů, které nevyhovují z důvodu technických i obchodních podmínek (dostupnost a cena náhradních dílů, nabízené funkce, komunikační limity…)

Více informací a kompletní portfolio služeb a výrobků najdete na www.serviscontrol.cz.