Slovenský rapper EGO nafotil novou kolekci batohů Padded Pakr pro Eastpak

Eastpak je americká lifestylová značka založena v Bostonu, specializující se především na batohy v urbanistickém stylu. Spolupracuje s vyhlášenými návrháři a slavnými osobnostmi, sleduje aktuální trendy a barvy a umí pracovat i s netradičními materiály. Batohy Eastpak jsou tak jedinečným designovým prvkem každého outfitu, který se hodí nejen do školy, do města nebo do práce, ale navíc nabízí i praktičnost a vydrží desítky let.     

Tváří značky pro Českou a Slovenskou republiku je slovenský rapper EGO, který nafotil pro Eastpak i část nové kolekce Padded Pakr.   

EGO byl také hostem nedávné akce v Bratislavě, která proběhla ve spolupráci Eastpaku a Footshopu, kde se pomyslnou třešničkou večera stala unikátní limitovaná edice patnácti batohů Eastpak, které přímo na akci posprejoval sám EGO.   

Vlajková řada Padded Pakr 
Nejprodávanější batoh na světě od roku 1976 a slavná ikona Eastpaku, polstrovaný PAKR unese, co je potřeba. Je známý pro svůj ikonický design a funkční konstrukci, která umožní pohyb po městě v pohodlí a se stylem. Disponuje velkou hlavní přihrádkou, přední kapsou na zip, komfortním zádovým systémem a polstrovanými ramenními popruhy. 

Produkty Eastpak jsou u nás k dostání například v síti Urbanstore, na footshop.cz, zoot.cz, freshlabels.cz, snowbitch.cz, queens.cz a dalších.