SIGMIN a.s. - PORADENSTVÍ, VZDĚLÁVÁNÍ, DOTACE Z FONDŮ EU

SIGMIN, a.s. Vám pomůže získat finanční prostředky ze strukturálních fondů EU. Zajišťujeme komplexní služby v oblasti dotací z EU a dotačního managementu, nabízíme i projekční a inženýrskou činnost a vzdělávací programy. Zpracováváme projekty pro obce, města a podnikatele (např. záměry na rekonstrukce obecních úřadů, škol a kulturních zařízení a rozvojové investiční aktivity pro podnikatele). Specifikujeme se na Středočeský kraj i celou ČR. Naše poradenská společnost, působí na Kolínsku již od roku 2000 a za tu dobu si vybudovala stabilitu a pevné základy na trhu.

Předností naší společnosti je vysoká úspěšnost a bohaté zkušenosti - více jak 7000 konzultací, 75% úspěšností projektů a 90% úspěšností v operačních programech vyhlášených Ministerstvem průmyslu a obchodu.
     
Spolupracujeme s významnými předními partnery, jako jsou Komerční banka. Jsme certifikovaná poradenská společnost (ISO 9001:2008) a naši energetičtí poradci jsou zapsáni v seznamu energetických expertů Ministerstva průmyslu a obchodu.
          
Abychom mohli rozšířit náš sortiment nabízených služeb, začátkem tohoto roku jsme se přestěhovali do našich vlastních kanceláří. Nově lze prostory využít k realizování vzdělávacích projektů a konzultacím. Neváhejte se na nás obrátit se svými záměry a využijte poptávkový formulář na našich stránkách www.sigmin.cz kde mimo jiné naleznete více informací o naší společnosti SIGMIN, a.s. a mnoho dalších užitečných informací o dotačních možnostech.