Okouzlete okolí dokonalou tváří

O tom, že upravená tvář dělá z muže elegána, není pochyb. Dokazují to i barber shopy, kterých je ve větších městech čím dál tím více. Pokud ale na jejich návštěvy nemáte dost času nebo za ně nechcete utrácet nemalé prostředky, máme pro vás ideální tip – zastřihovače vousů a vlasů od francouzské značky BaByliss Paris.

Zastřihovače vousů / vlasů BaByliss Paris E970E a E971E vám pomůžou z pohodlí domova snadno vykouzlit správně zastřižený a upravený vous. Oceníte jejich kvalitní provedení, dlouhou výdrž baterie i variabilitu.

Oba modely jsou vybaveny profesionální samolubrikační čepelí na vousy a vlasy, u modelu E970E z nerezové oceli, u modelu E971E z titanu.

Zastřihovače mají nastavitelnou délku střihu pomocí snadného otočení kolečka, takže není nutné při každé změně měnit nástavce, nastavení délky střihu je možné na 25 různých poloh. Pro snadnou údržbu jsou omyvatelné a balení obsahuje také šikovný čistící kartáček. Výhodou, obzvláště na cestách, je možnost používání bez kabelu, nabití vydrží až na 60 minut.

Zastřihovač E971E má jako součást balení ještě 2 nástavce – na vlasy a na vousy s užšími vodícími zuby pro jednodušší střih, a praktickou cestovní taštičku.

Doporučená cena modelu E970E je 1.090, – Kč.

Doporučená cena modelu E971E je 1.390, – Kč.