Nová Era finanční centra v Hradci Králové, Berouně a Děčíně

Era rozšiřuje svou obchodní síť o další pobočky. Během prvních tří červencových pondělků dochází postupně k zprovoznění nových Era finančních center v Hradci Králové, Berouně a Děčíně. Klienti Ery a Poštovní spořitelny tak mají k dispozici už 66 Era finančních center po celé České republice, letos jich přibude ještě dalších 8. 

„Otevřením nových Era finančních center pokračujeme v naší snaze být klientům co možná nejblíže a potvrdit tak vysokou dostupnost našich služeb. Kromě funkčních produktů nabízíme našim zákazníkům také jednoduchá a srozumitelná řešení splňující vysoký komfort, což jsme letos potvrdili i Era smartbankingem, tedy nejlepší aplikací ankety Mobilní aplikace roku 2012 v kategorii Peníze a nakupování, “ říká Vlasta Dolanská, výkonná ředitelka Obchodu a distribuce Poštovní spořitelny.  

Součástí všech nových Finančních center je samoobslužná zóna, tzv. Era point, který začal postupně zavádět na konci loňského roku. Jde o unikátní přístroj s připojením na internet, na němž si klienti i neklienti mohou vyřídit své potřebné záležitosti v elektronickém bankovnictví nebo získat informace o produktech. Era point ocení hlavně ti, kdo plně neovládají elektronické bankovnictví, protože pracovníci Finančního centra jim jednoduše předvedou a vysvětlí, jak ovládat účet, jak zadat příkaz nebo jak se podívat na historii.  Finanční centra vybavená Era Pointem jsou označena speciálním piktogramem. 
 
Ke stěhování došlo také v Jihlavě, kde se Era finanční centrum přesunulo z Komenského ulice a od 9. července již funguje v nových prostorách na Masarykové náměstí.   
 
Era jde cestou zjednodušování produktové nabídky a maximálně se zaměřuje na požadavky dnešního klienta. Jejím cílem je poskytnout srozumitelné, praktické, dostupné a funkční služby, které se bez ostatních zbytečností přizpůsobí potřebám zákazníků. 
 
Era a Poštovní spořitelna jsou obchodní značky Československé obchodní banky, a. s.