Nebojte se darovat spodní prádlo

Každoroční přehlídka barevných pletených svetrů a ponožek už klepe na dveře. Anketa české značky spodního prádla Styx odhalila, že stále oblíbenějším dárkem pod stromečkem se stává také spodní prádlo, které potěší až 88 % obdarovaných.

Z ankety vyplývá, že 66 % lidí spodní prádlo pod stromečkem vždy potěší, 17 % se těší na nové barvy, materiály nebo limitované edice. 5 % dotazovaných ocení, že si je nemusí vybírat sami. „Pouhých 12 % lidí spodní prádlo jako dárek dostává nerado a raději si jej vybírají sami,“ komentuje výsledky ankety Adam Rožánek, zástupce české značky spodního prádla Styx.

Ze statistik společnosti Trenýrkárna.cz pak vyplývá, že mezi nejoblíbenější spodní prádlo, které lidé objednávají online nebo kupují v kamenných pobočkách, patří kromě klasických pánských trenek a sexy spodního prádla pro dámy, také párové a rodinné trenky. V trenýrkách ve stejném dezénu tak může, nejen během vánočních svátků, doma zářit celá rodina, včetně malých dětí. Trenýrky jsou k sehnání už pro děti od dvou let. Statistiky společnosti dále ukazují, že ponožkám pod stromečkem úplně neodzvonilo, ale ty klasické nahrazují nápadité, veselé a barevné alternativy.