Kolínsko posílí o 6 policejních lidí

Kolínsko se dočká policejních posil. Celkem jich má být 15 a některé z nich již od 1. června slouží na přidělených obvodních odděleních. Důvodem je stále vysoká kriminalita, která trápí nejen obyvatele Kolína. Podle mluvčí středočeské Policie ČR Soni Budské přímo na Obvodní oddělení Policie ČR v Kolíně přijde 6 policistů, na OOP Kostelec nad Černými lesy 2, na OOP Český Brod 1, na OOP Týnec nad Labem 1, na OOP Kouřim 1, na OOP Pečky 1 a k dopravní policii se přidají tři uniformovaní strážci pořádku. 

Kolínsko se dočká policejních posil. Celkem jich má být 15 a některé z nich již od 1. června slouží na přidělených obvodních odděleních.

Důvodem je stále vysoká kriminalita, která trápí nejen obyvatele Kolína.

Podle mluvčí středočeské Policie ČR Soni Budské přímo na Obvodní oddělení Policie ČR v Kolíně přijde 6 policistů, na OOP Kostelec nad Černými lesy 2, na OOP Český Brod 1, na OOP Týnec nad Labem 1, na OOP Kouřim 1, na OOP Pečky 1 a k dopravní policii se přidají tři uniformovaní strážci pořádku.
 
K 1. červnu přibyli 4 policisté, z nichž 3 zavítali do Kolína a 1 do Kostelce nad Černými lesy. Na Kolínsku bylo v roce 2011 spácháno celkem 2.476 trestných činů majetkové povahy a 236 násilných trestných činů.