Era otevřela již sedmdesáté Finanční centrum

Distribuční síť Ery se během září rozrostla o další 4 obchodní místa. Nová Era finanční centra se nachází v Mariánských lázních, Přerově, Blansku a také v Olbrachtově ulici na Praze 4. Klienti Ery a Poštovní spořitelny tak mají k dispozici už 70 Era finančních center po celé České republice. Do konce letošního roku dojde ke zprovoznění ještě dalších 4 poboček.   

„Nové Era finanční centrum na Praze 4 disponuje mimo standardní výbavy také depozitním bankomatem, který umožňuje klientům peníze nejen vybírat, ale i vkládat na účet. Pobočka se nachází v těsné blízkosti stanice metra Budějovická, tudíž jde o velice frekventovanou oblast. Jsme přesvědčeni, že vkladový bankomat zde bude hojně využíván a ušetří našim klientům spoustu drahocenného času,“ říká Vlasta Dolanská, výkonná ředitelka Obchodu a distribuce Poštovní spořitelny.  

Až do konce září je na všech pražských a řadě dalších Era finančních centrech po celé České republice spuštěn projekt Era eScribe, díky kterému mohou neslyšící a sluchově postižení pohodlně sledovat odpovědi klientského pracovníka na monitoru počítače. Stačí, aby si zákazník o tento přepis požádal, a pracovník pobočky se telefonicky spojí s přepisovatelem, kterého zajišťuje Česká unie neslyšících. Oba účastníci rozhovoru tak mají jistotu, že neslyšící klient dostal všechny potřebné informace a správně jim porozuměl.
 
Součástí všech nových Era finančních center je také samoobslužná zóna, tzv. Era point, který se začal postupně zavádět na konci loňského roku. Jde o unikátní přístroj s připojením na internet, na němž si klienti i neklienti mohou vyřídit své potřebné záležitosti v elektronickém bankovnictví nebo získat informace o produktech. Era point ocení hlavně ti, kdo plně neovládají elektronické bankovnictví, protože pracovníci Finančního centra jim jednoduše předvedou a vysvětlí, jak ovládat účet, jak zadat příkaz nebo jak se podívat na historii.  Finanční centra vybavená Era Pointem jsou označena speciálním piktogramem.
 
Era jde cestou zjednodušování produktové nabídky a maximálně se zaměřuje na požadavky dnešního klienta. Jejím cílem je poskytnout srozumitelné, praktické, dostupné a funkční služby,
které se bez ostatních zbytečností přizpůsobí potřebám zákazníků. 
 
Era a Poštovní spořitelna jsou obchodní značky Československé obchodní banky, a. s.