CHATAŘI A CHALUPÁŘI SE RADUJÍ

Při pohledu z okna je snad už jasné – nebo v to alespoň doufáme – že jaro je opravdu zde. Teploty z mrazivých skočily rovnou do příjemných dubnových a příroda nám dává svými květy o jaru plně vědět. Jaro je pro mnohé obdobím radosti, nového elánu a nových podnětů a nápadů.  Ti, kteří vlastní parcely se zahrádkou či terasou, se jistě radují a vymýšlí, co nového zasadí, přesadí, opraví, upraví, postaví – prostě čím si svůj pozemek, chatu, chalupu či dům se zahradou oživí. K práci je ale třeba i dobrého jídla. Proto SENCOR nabízí zase nový elektrický vařič nebo a kontaktní gril.  

Po zimě je dobré v každé nemovitosti nejen zkontrolovat zásoby ve spíži, ale hlavně zkontrolovat celý dům a zahradu. Je nutné opravit možné „odřeninky“ na omítkách a obkladech, zkontrolovat okna a jejich těsnění, ale doporučuje se hlavně prověřit elektrické vedení a spotřebiče. Pozor na navlhlé zásuvky či prodlužovací kabely. Jakákoliv chyba na těchto přístrojích by mohla být fatální. Dejte si pozor a opravdu vše zkontrolujte. Se značkou SENCOR můžete raději vyměnit vše. Budete tak mít jistotu, že se nic nestane, že přístroje jsou nové, v pořádku a vždy za skvělou cenu!

Pro ochranu dražších přístrojů – TV, rádií, set-top-boxů – ale nejen nich je dobré místo klasické prodlužovačky pořídit přepěťovou ochranu. Její princip spočívá v tom, že zabezpečí napojené přístroje před velkými rozdíly napětí. Sencor SSP 580 má navíc dva USB porty pro napájení nejrůznějších zařízení – telefonů, tabletů, atd. Přepěťová ochrana SSP 580 disponuje i funkcí master – slave, která má funkci odpojení spotřebičů od napájecí sítě po vypnutí řídícího spotřebiče. Tato funkce je důležitá pro úsporu elektrické energie. Doporučená cena Sencor SSP 580 1 149 Kč.

Pokud již máte elektroniku zabezpečenou a napadá vás, že některé z vašich přístrojů mohou být po několikaletém využívání a zimní odstávce vadné či mohou mít zbytečně velkou energetickou náročnost, můžete zauvažovat o jejich vyměnění. Jeden ze spotřebičů, které můžete vyměnit za nový a bezpečný je plotýnkový vařič. SENCOR SCP 1503 je jednoplotýnkový vařič o průměru plotýnky 18 cm, který je vybaven světelným signálem a plynule regulovatelným termostatem teploty. Doporučená cena je 399 Kč.

Dalším pomocníkem k přípravě dobrého jídla může být nový inteligentní kontaktní gril SENCOR SBG 6030. Kontaktní gril s výměnnými plotýnkami lze využívat se 7 přednastavenými programy nebo i manuálně. Pro skvělé steaky stačí koupit jen vhodné maso a délku pečení si už „vymyslí“ gril sám dle funkce rozeznání tloušťky plátku nebo přímo zvoleného programu. Na LED displeji pak můžete sledovat stav grilování a vyndat maso třeba ve fázi RARE. Jak je libo. Nepřilnavá vrstva plotýnek je skvěle čistitelná – stačí setřít papírovými utěrkami, ale lze je i sundat a omýt v myčce. S tímto grilem můžete grilovat venku a za špatného počasí i v kuchyni. Sousedé jistě rádi přijdou ochutnat. Doporučená cena kontaktního grilu SBG 6030 je 2.999 Kč.